מוקה הרכבים - להקה לחתונה​

כולנו יודעים שאחד המרכיבים החשובים בכל אירוע היא המוסיקה שתלווה את הערב ותנעים את האירוע. קבוצות רבות העוסקות בתחום יש בארץ אבל מוקה הרכבים מאפשרת בצורה הטובה ביותר לבחור בין סוגי המוסיקה הרבים כמו פופ, רוק, ים תיכוני ועוד. להקה לחתונה או כל אירוע אחר היא מרכזו של האירוע. מסקרים שנעשו רוב האורחים זוכרים את האירוע בעיקר בגלל המוסיקה. מוקה הרכבים מציעה ללקוחותיה את הרכב הלהקה לאחר קבלת מידע אודות סוג האורחים, גילאים וסוג המוסיקה המועדפת. לכל מוסיקה יש להקה לחתונה מותאמת לרצון הלקוח. כמו שמתכננים חתונה מספר חודשים טרם המועד כך צריך לפנות למוקה הרכבים מספיק זמן לפני האירוע כדי לבחור את להקת החתונה.

 

המוסיקה יכולה "לעשות" את כל האירוע אבל מוסיקה מרעישת אוזניים יכולה להרוס אתו ומה שיישאר בזיכרון  זה רק הרעש שהיה  באירוע. מוסיקה בונה ומוסיקה הורסת. לכן יש לבחור בלהקת חתונות, או כל אירוע אחר, רק לאחר בדיקה מוקדמת וביקור באירועים אחרים בהם היא מופיעה כדי לקבל את הרושם המתאים.

 

איך זה עובד?

 

מוקה הרכבים מרכיבה להקת מוסיקה מותאמת ללקוח. כזו שמנעימה את הזמן לאורחים עם מגוון רחב של סוגי מוסיקה. מוסיקה ייחודית לזמן קבלת הפנים ובעת הארוחה לעומת מוסיקה לריקודים.

 

למרות שבתקופה האחרונה מרבים הלקוחות לשכור שרותי D.J שאם אפקטים אלקטרוניים ניתן לקבל תחושה של תזמורת, עדיין יש עוד מספר לא מועט של לקוחות המעדיפים את המוסיקה בלייף. ולשם כך יש את מוקה הרכבים שמציעה ללקוחות להקת חתונה עם כל מיני הרכבים. אף כי עלות D.J נמוכה מעלות להקה לחתונות בכל זאת יש רבים שבוחרים לשכור את שירותי הלקה בעיקר משום שאפשר לבחור צוותי נגנים קטנים לכל מטרה כמו לקבלת הפנים, כנר או שניים, לכניסת חתני הערב בליווי שופרות, לארוחה הרכב קצת יותר רחב ולריקודים הרכב עם מספר רב של כלים וזמרים.

 

·באתר האינטרנט של מוקה הרכבים ניתן לקבל ידע שאודות החברה, דרכים להתקשרות ולקבלת הצעות לכל אירוע בכל חלקי הארץ. אנשי חברת מוקה הרכבים עומדים לרשות לקוחותיהם כל הזמן.