מוקה הרכבים - מוסיקה לאירועים​

סצנת האירועים משתנה תדיר. היא הולכת ומתרחקת מהאירועים המסורתיים שרוב האנשים הורגלו בהם. האירוע הוא ההזדמנות של בעליו לבטא אישיות וטעמים ייחודיים. אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר באמצעות בחירת המוסיקה לאירוע. שילוב הטעם האישי בבחירת המוסיקה רלוונטי החל משלב קבלת הפנים, דרך הריקוד הפרטי וכלה במסיבת הריקודים, שברוב המקרים נמשכת כמה שעות.

 

בשנים האחרונות בעלי אירועים החלו לשלב להקות מקומיות עם תקליטן או שניים כדי ליצור שילוב בין מוסיקה חיה לבין שירים או קטעי שירים מתוך רשימות ההשמעה שהתקליטן מספק. לא מדובר על מצב בו כל אחד מנגן בנפרד, כשהתקליטן משמיע מוסיקה כשהלהקה בהפסקה. אלא שהלהקה והתקליטן מנגנים יחד ויוצרים מוסיקה ייחודית לאירוע המסוים, עם קטעים שלמים שאי אפשר יהיה לשמוע שוב בשום מקום אחר.

 

דרך נוספת לבטא את האופי והאישיות של בעלי האירוע היא, שילוב של ריקודים אתניים מסורתיים. הריקודים המסורתיים זוכים היום לגילוי מחדש והפכו לאטרקציה פופולרית בקטגוריית המוסיקה לאירועים. בעלי האירוע בוחרים בלהקת רקדנים ונגנים, שמתמחים בריקוד ובנגינה של מוסיקה בסגנון אתני מסוים. הרקדנים והנגנים משתלטים על האירוע לפרק זמן מסוים ומשתפים פעולה עם התקליטן ובשלב מסוים סוחפים גם את כלל האורחים לרקוד וליהנות יחד איתם.

 

גם הריקוד הפרטי של בעלי האירוע משמש הזדמנות אידאלית למופע שלם בסגנון אישי. המופע יכול לשלב מוסיקה, אך לא חייב לכלול שירה וריקוד. כל כישרון מיוחד יכול להפוך למופע מעניין שיעלה חיוך ויפתיע כמה מהאורחים: פנטומימה, הפרחת בלוני סבון, אקרובטיקה, סטנד אפ, וכולי.